profilepic

Про себе


Привіт, друзі! Мене звуть Азза Катерина і я художник світлової анімації. Я народилася в чудовому місті Олександрія в самому серці України. Малювати мені подобалося ще з дитинства, тому із задоволенням займалася у художній студії. Мене завжди цікавили нові технології, оригінальні методи та техніки виконання в образотворчому мистецтві. І коли я побачила живопис світлом - моє життя різко змінилося. Це здивувало і зацікавило мене настільки, що стало частиною мого життя. Тепер я малюю картини, які живуть тільки в повній темряві і всього декілька секунд. Я малюю світлом... Рада, що Ви зайшли на мою сторінку, де я із задоволенням познайомлю Вас з моєю творчістю. Ви вірите в диво? Тоді запрошую Вас в чарівний світ казки!


ВІДЕО


Про анімацію


Light painting show або анімація світлом – це порівняно новий вид мистецтва. Картини, мальовані світлом народились в Японії та з великою швидкістю поширюються світом. Шоу відбувається в повній темряві, де на спеціальному полотні художник різноманітними світловими кистями перетворює світло в живу матерію, яка оживляє романтичні, смішні чи проникливі історії. Поєднання неонового світла та приємної музики робить атмосферу свята дійсно урочистою та неповторною.


Клієнти і партнери


artskin
cikave
royalclub
lvivrada
mcdonalds
vgorode
odwelektrik
wedding
starlife
dtek
donbasenergo
atk
cartel
poptop
viknaland
eknis
elfa
macros

Відгуки

  • Друзі, а у нас тут трохи дива. Ви тільки подивіться яку красу творить ця неймовірна дівчина всього-то за допомогою рук і світла.

    Ольга Білозір
  • Були сьогодні на Вашому шоу в рамках "Ночі у Львові". Дуже сподобалось. Шкода що всього один день!!! Хотілося б шоу показати друзям і близьким! Львів радий талановитим людям, які вміють творити неймовірне.

    Анна Андрух

Контакти

Замовити шоу можна за тел. +38 (096) 847 55 50 +38 (050) 847 08 23 (Україна) або по e-mail azzakateryna@gmail.com